نرم افزار حسابداری لوازم یدکی به همراه فیلم آموزشی

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری لوازم یدکی جلال سافت مناسب برای فروشگاههای فروش لوازم یدکی موتور سیکلت،خودرو و فروش لوازم سرمایه ای (فروشگاه موبایل ،لوازم خانگی و …) می باشد این نرم افزار  محدودیت ورود رکورد ندارد و به صورت 3 ماهه آپدیت می شود پشتیبانی نرم افزار رایگان بوده و برای اضافه کردن گزارشات مورد نیاز کاربر، مبلغی دریافت نمی شود .این نرم افزار  مبالغ بدهکاری و مبالغ خرید را به صورت پیامک به مشتریان اطلاع خواهد داد نرم افزار  سررسید چکها را به صاحبان چک ارسال خواهد داد . گزارش سود و زیان در دوره های چند ماهه و یا سالانه به صورت دقیق محاسبه می شود. با استفاده از نرم افزار حسابداری لوازم یدکی سود خود را افزایش داده و هزینه را کم کنید فیلم آموزشی در داخل نرم افزار موجود می باشد بعد از دانلود ،فایل نرم افزار را از حالت فشرده خارج کرده و نصب نمایید نرم افزار فروش اقساطی

مکانات اضافی در قالب ویرایش های جدید عرضه می شوند و شما می توانید آنها را از قسمت آپدیت ها دانلود کرده و استفاده نمایید.

شما استفاده کننده محترم هیچ مشکلی بابت پشتیبانی نرم افزار نخواهید داشت و در این باره تعهد محضری ضمیمه قرارداد خواهد شد و در صورت نیاز به آموزش ،اموزش آنلاین با نرم افزار anydesk تا بادگیری کامل ارائه خواهد شد.

نرم افزار حسابداری لوازم یدکی

نرم افزار حسابداری